Twoje opinie o Sunday fotowoltaika - Odkryj prawdziwą moc Sunday Polska

Twoje opinie o Sunday fotowoltaika - Odkryj prawdziwą moc Sunday Polska
Autor Edyta Ziółkowska
Edyta Ziółkowska22.11.2023 | 6 min.

Sunday to firma, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych dla domów i firm. Oferują kompleksowe rozwiązania od projektu po montaż, dzięki czemu mogą zapewnić najwyższą jakość i niezawodność. W tym artykule przyjrzymy się bliżej opiniom klientów na temat Sunday i sprawdzimy, czy faktycznie dostarczają obiecanej "prawdziwej mocy".

Kluczowe wnioski:
 • Instalacje Sunday cechuje wysoka wydajność i trwałość, potwierdzona licznymi testami.
 • Montaż przebiega sprawnie i terminowo, a obsługa klienta jest pomocna.
 • Klienci doceniają też szybki zwrot inwestycji, nawet poniżej 4 lat.
 • Gwarancja na 15 lat daje pewność co do jakości produktów Sunday.
 • Ogólna opinia jest bardzo pozytywna, Sunday spełnia obietnicę "prawdziwej mocy".

Sunday daje niezależność energetyczną

Instalacja fotowoltaiczna Sunday to gwarancja niezależności energetycznej. Pozwala na produkcję własnego prądu ze słońca i uniezależnienie się od wahań cen energii. Sunday fotowoltaika to inwestycja w stabilność i przewidywalność rachunków za energię na wiele lat.

Własna fotowoltaika Sunday to również dbałość o środowisko. Energia słoneczna jest czysta i odnawialna, więc rezygnując z energii z sieci na rzecz energii z własnych paneli, znacząco redukujemy ślad węglowy. To szczególnie istotne w kontekście globalnego ocieplenia i walki ze smogiem.

Trzeba jednak pamiętać, że kluczem do sukcesu jest wybór marki godnej zaufania. Sunday Polska gwarantuje najwyższą jakość zarówno podzespołów, jak i montażu, a także profesjonalną opiekę posprzedażową. To oznacza bezawaryjność systemu i wieloletnią satysfakcję z inwestycji.

Gwarancja na 15 lat

Sunday Polska fotowoltaika objęta jest aż 15-letnią gwarancją produktową. Oznacza to pewność poprawnej pracy systemu przez ten okres. Dodatkowo gwarancja obejmuje stabilność mocy paneli na poziomie min. 80% po 25 latach od montażu.

Dla porównania, większość tańszych instalacji fotowoltaicznych oferuje jedynie 10-12 lat gwarancji. Wybierając markę Sunday, zyskujemy zatem dodatkowe 2-3 lata ochrony przy niewielkiej różnicy ceny.

Jak Sunday zmienia oblicze domu

Instalacja fotowoltaiczna to duża i długoterminowa inwestycja, która diametralnie zmienia funkcjonowanie i wygląd domu. Warto jednak pamiętać, że zmiany te są jak najbardziej pozytywne.

Przede wszystkim mamy produkcję czystej energii elektrycznej prosto z dachu. Pozwala to na oszczędności rzędu 70-90% dotychczasowych rachunków za prąd. Sunday fotowoltaika opinie potwierdzają szybki, bo już kilkuletni, zwrot kosztów inwestycji.

Według obliczeń PVcase.pl, instalacja fotowoltaiczna Sunday o mocy 5 kWp pozwala zaoszczędzić ponad 37 000 zł w ciągu 25 lat użytkowania.

Oprócz oszczędności, mamy też nowoczesny i ekologiczny system, podnoszący wartość nieruchomości. Profesjonalny i estetyczny montaż paneli na dachu budynku dodaje mu nowoczesności i prestiżu.

Czytaj więcej: Odkryj Cena Sprzedaży Energii Elektrycznej z Fotowoltaiki - Porównaj Cena Prądu zza Fotowoltaiki Najtaniej

Dlaczego Sunday to najlepszy wybór

Decydując się na instalację fotowoltaiczną, stajemy przed wyborem marki i modelu paneli. Rynek oferuje szeroki przekrój opcji - od najtańszych po premium. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które zagwarantują satysfakcję i bezawaryjność.

Właśnie taką marką są panele Sunday Polska. Charakteryzują się następującymi zaletami:

 • Wysoka sprawność na poziomie 21,2%
 • Gwarancja produktowa 15 lat

Oznacza to niższe koszty eksploatacji i większą produkcję energii w porównaniu do tańszych paneli. Sunday to również pewność poprawnej pracy systemu przez wiele lat.

Sprawność paneli Sunday 21,2%
Okres gwarancji Sunday 15 lat

Biorąc pod uwagę stosunek ceny do oferowanej jakości, trudno o lepszy wybór. Potwierdzają to liczne pozytywne Sunday fotowoltaika opinie w sieci.

Ekologiczna energia ze Sunday

Twoje opinie o Sunday fotowoltaika - Odkryj prawdziwą moc Sunday Polska

Sunday jest polską firmą projektującą i montującą kompletne systemy fotowoltaiczne pod klucz. Oprócz paneli, dostarczają również pozostałe niezbędne elementy instalacji - falowniki, konstrukcje montażowe, okablowanie itp.

Montaż jest szybki, sprawny i przeprowadzany przez doświadczonych instalatorów. Po zakończeniu prac firma przeprowadza testy i uruchamia system. Inwestor otrzymuje też dokładną dokumentację wraz z gwarancjami.

Sunday zapewnia zatem kompleksową usługę "pod klucz" i bierze na siebie całość odpowiedzialności za poprawne działanie. Pozwala to cieszyć się czystą energią słoneczną bez żadnych zmartwień przez długie lata.

Montaż w 7 dni

Firma Sunday deklaruje bardzo krótkie terminy montażu, wynoszące zaledwie 7 dni od daty podpisania umowy. Oznacza to, że cały proces - od projektu po uruchomienie gotowej instalacji - jest niezwykle sprawny i szybki.

Dodatkowym atutem jest modułowa budowa systemów Sunday. Pozwalają one na łatwą rozbudowę instalacji w przyszłości, gdyby zaistniała taka potrzeba. Wystarczy dokupić i podłączyć kolejne panele.

Sunday gwarancją stabilnych cen prądu

Ceny energii elektrycznej w Polsce nieprzerwanie rosną. Jeszcze 10 lat temu średnia cena za 1 kWh w taryfie G11 wynosiła 0,47 zł. Dziś ta sama taryfa to już 0,89 zł za kWh, a podwyżki nadal się utrzymują.

Własna Sunday Polska fotowoltaika to najlepsza ochrona przed rosnącymi cenami prądu. Koszt wyprodukowania 1 kWh energii ze słońca jest kilkukrotnie niższy i wynosi zaledwie ok. 0,30-0,35 zł. To gwarancja stabilności rachunków za prąd nawet na kilka dekad.

Sunday ułatwia też dofinansowanie inwestycji w OZE z programu "Mój Prąd". Dodatkowo firma oferuje korzystne opcje kredytowe i leasingowe, dzięki którym montaż instalacji jest łatwiejszy finansowo.

Moc Sunday w Twoim domu

Decydując się na instalację fotowoltaiczną Sunday, wybieramy markę o ugruntowanej pozycji na rynku i zatrudniającą najlepszych specjalistów. Ich wiedza i wieloletnie doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług montażowych.

Potwierdzają to liczne pozytywne Sunday fotowoltaika opinie, w których klienci chwalą zarówno sam sprzęt, jak i profesjonalizm obsługi. Podkreślają przede wszystkim terminowość i sprawność całego procesu - od pomiarów po ostateczny odbiór gotowej instalacji.

Decydując się na Sunday mamy pewność, że inwestycja w czystą energię słoneczną zapewni domowi niezależność energetyczną, oszczędności i nowoczesny, ekologiczny system na długie lata. Warto skorzystać z oferty i przekonać się samemu o mocy tej marki.

Podsumowanie

Instalacja fotowoltaiczna Sunday to świetny wybór dla każdego domu czy firmy. Panele cechują się wysoką 21,2% sprawnością, a cały system jest objęty aż 15-letnią gwarancją. Oznacza to pewność poprawnego działania i znaczne oszczędności przez wiele lat.

Sunday fotowoltaika opinie są bardzo pozytywne. Klienci doceniają szybki, bo 7-dniowy montaż, kompleksową usługę "pod klucz" i profesjonalizm ekipy instalacyjnej. Podkreślają także przystępne ceny w stosunku do oferowanej jakości produktów i usług.

Decydując się na Sunday Polska fotowoltaika, zyskujemy gwarancję niezależności energetycznej na dziesięciolecia i ochronę przed wzrostem cen prądu. Inwestycja zwraca się już po 4 latach, a oszczędności mogą przekroczyć 37 000 zł w ciągu 25 lat użytkowania.

Jeśli szukacie sprawdzonej marki fotowoltaiki z licznymi pozytywnymi Sunday fotowoltaika opinie, to Sunday będzie strzałem w dziesiątkę. Pozwoli Wam cieszyć się czystą energią słoneczną przez długie lata bez żadnych zmartwień.

Najczęstsze pytania

Panele fotowoltaiczne Sunday cechują się wysoką, bo aż 21,2% sprawnością. Oznacza to, że potrafią zamienić w energię elektryczną aż 21,2% docierającego do nich promieniowania słonecznego. Dla porównania - standardowe panele chińskie lub tureckie mają sprawność rzędu 15-17%. Wybierając Sunday, produkujemy zatem znacznie więcej ekologicznego prądu.

Produkty oraz usługi firmy Sunday objęte są aż 15-letnią gwarancją. Obejmuje ona niezmienność mocy paneli na poziomie min. 80% po 25 latach od instalacji. Taka ochrona to obecnie standard w prenuimowych markach fotowoltaicznych. Sunday gwarantuje więc niezawodność systemu oraz satysfakcję klientów.

Sunday deklaruje montaż instalacji fotowoltaicznej w ciągu zaledwie 7 dni od podpisania umowy. Oznacza to niezwykle szybką realizację projektu "pod klucz" - od pomiarów i projektu instalacji, przez dostawę sprzętu, po jej montaż i ostateczny odbiór. Tak krótkie terminy świadczą o perfekcyjnej organizacji i doświadczeniu Sunday.

Koszt instalacji uzależniony jest od jej wielkości. Przykładowo - dla budynku jednorodzinnego standardowo montuje się instalację od 4 do 8 kWp. Takie rozwiązania kosztują od 14 000 do 28 000 zł brutto. Sunday oferuje bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości w porównaniu do innych renombowanych producentów.

Sprawdzone opinie o fotowoltaice Sunday znajdziecie m.in. na niezależnych forach takich jak FotowoltaikaExpert.pl, bądź w serwisach z ocenami firm, np. Opineo.pl. Warto poczytać, co piszą konsumenci którzy zdecydowali się na instalację. Posiadanie wielu pozytywnych referencji świadczy o wysokiej jakości Sunday.

5 Podobnych Artykułów

 1. Sprawdź Taryfę G11 Cena: Koszt Prądu, Ile Kosztuje 1 kWh - Zastosuj Kalkulator Kwh
 2. Inwerter do fotowoltaiki - Porównaj ceny i zobacz najlepsze falowniki fotowoltaiczne
 3. Koszty Budowy Farmy Fotowoltaicznej: Pełny Przegląd Kosztów Instalacji 100kw
 4. Fotowoltaika dominuje jako źródło energii w Polsce: Przewaga nad innymi technologiami energii.
 5. Nowe nadzieje dla branży PV: prognozy na przyszłość
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Edyta Ziółkowska
Edyta Ziółkowska

Pracując jako audytor energetyczny pomagam firmom i instytucjom publicznym w optymalizacji zużycia energii i redukcji rachunków. Na blogu dzielę się dobrymi praktykami w tym zakresie. Poruszam m.in. kwestie docieplania budynków, modernizacji oświetlenia czy zarządzania majątkiem w kontekście poprawy efektywności energetycznej

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły