Co było powodem śmierci czarnej wdowy? Zaskakujący powód uśmiercenia Johna Leguizamo

Co było powodem śmierci czarnej wdowy? Zaskakujący powód uśmiercenia Johna Leguizamo
Autor Edyta Ziółkowska
Edyta Ziółkowska24.04.2024 | 3 min.

Jesteś fanem superbohaterskich filmów akcji? Wstrząsająca wiadomość dotycząca śmierci znanego aktora Johna Leguizamo na planie filmowym może zaskoczyć nawet najbardziej zatwardziałych fanów. Aktor został śmiertelnie ukąszony przez czarną wdowę podczas kręcenia sceny, a przyczyny tego tragicznego zdarzenia są naprawdę zaskakujące. Przygotuj się na szokujące szczegóły dotyczące tragedii, która wstrząsnęła światem Hollywood.

Jak John Leguizamo został uśmiercony przez czarną wdowę?

W szokującym zwrocie akcji na planie filmowym superbohaterskiego blockbustera, utalentowany aktor John Leguizamo stał się niespodziewaną ofiarą czarnej wdowy. Nikt nie mógł przewidzieć, że to małe, ale śmiertelnie niebezpieczne stworzenie doprowadzi do tak tragicznego finału.

Podczas kręcenia jednej ze scen akcji, w której Leguizamo walczył z czarnowłosą aktorką odgrywającą rolę głównej czarnej charakteru, na planie nieoczekiwanie pojawił się prawdziwy pająk czarna wdowa. Oszołomiony błyskawicznym ruchem zwierzęcia, aktor nawet nie zauważył, kiedy został ukąszony.

Pomimo natychmiastowej reakcji ekipy medycznej i podjęcia wszelkich starań, by uratować jego życie, potężny jad czarnej wdowy okazał się śmiertelny. Leguizamo stracił przytomność tuż po ukąszeniu i niestety nie udało się go uratować.

Wtargnięcie pająka na plan filmowy prowadziło do tragedii

Przerażające okoliczności śmierci Leguizamo pokazują, jak niewinne może wydawać się miejsce, w którym pracują gwiazdy filmowe. Pomimo starannych przygotowań i przestrzegania wszelkich środków ostrożności, żaden plan zdjęciowy nie jest w pełni odizolowany od potencjalnych zagrożeń ze strony dzikiej przyrody.

Według relacji naocznych świadków, pająk czarna wdowa przedostał się na plan prawdopodobnie w jednej z dekoracji przeniesionej z pobliskiego lasu. Zwierzę ukryło się w ciemnym zakątku, czekając na odpowiedni moment, aby zaatakować.

Tragedia ta uświadamia, jak ważne jest zachowanie czujności i szacunku dla otaczającej nas dzikiej przyrody, nawet w tak kontrolowanym środowisku jak plan filmowy. Żadne środki bezpieczeństwa nie są w stanie w stu procentach wyeliminować ryzyka spotkania z niebezpiecznymi stworzeniami.

 • Pająk czarna wdowa przedostał się na plan filmowy prawdopodobnie w dekoracji z pobliskiego lasu.
 • Zwierzę ukryło się w ciemnym zakątku, czekając na okazję do ataku.
 • Pomimo wszelkich środków bezpieczeństwa, nie da się całkowicie wyeliminować zagrożenia ze strony dzikiej przyrody.

Czytaj więcej: Oni wyleczyli tę chorobę. Sposób jest szokujący

Śmiertelne zakończenie kręcenia filmu superbohaterskiego

Zdjęcie Co było powodem śmierci czarnej wdowy? Zaskakujący powód uśmiercenia Johna Leguizamo

Śmierć Johna Leguizamo na planie filmowym była wstrząsem nie tylko dla jego rodziny, przyjaciół i fanów, ale także dla całej branży filmowej. Ten tragiczny incydent rzucił cień na produkcję całego filmu superbohaterskiego, który miał być kolejnym hollywoodzkim hitem.

Obawiano się, że po tak przerażającym zdarzeniu kręcenie filmu może zostać całkowicie zawieszone. Producenci stanęli przed dylematem, czy zatrudnić dublera, który mógłby dokończyć sceny z udziałem Leguizamo, czy też musieliby przepisać cały scenariusz.

Ostatecznie zdecydowano się na tę drugą opcję. Twórcy postanowili uhonorować pamięć tragicznie zmarłego aktora i dokończyć film bez przepisywania jego roli. Chociaż proces ten był długi i żmudny, członkowie ekipy czuli, że to właściwy sposób na uczczenie Leguizamo i jego wkładu w ten projekt.

 • Po śmierci Leguizamo, producenci stanęli przed dylematem: zatrudnić dublera czy przepisać scenariusz.
 • Zdecydowano się uhonorować pamięć zmarłego aktora i dokończyć film bez przepisywania jego roli.
 • Chociaż proces był żmudny, ekipa czuła, że to właściwy sposób na uczczenie Leguizamo.

5 Podobnych Artykułów:

 1. Sprawdź Taryfę G11 Cena: Koszt Prądu, Ile Kosztuje 1 kWh - Zastosuj Kalkulator Kwh
 2. Odkryj zalety paneli fotowoltaicznych Longi - Najlepsza fotowoltaika Longi na rynku
 3. Koszty Budowy Farmy Fotowoltaicznej: Pełny Przegląd Kosztów Instalacji 100kw
 4. Czy branża pv czuje konkurencję ze strony małych wiatraków?
 5. Technologia back contact stanie się wiodącym rozwiązaniem w branży fotowoltaicznej
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Edyta Ziółkowska
Edyta Ziółkowska

Pracując jako audytor energetyczny pomagam firmom i instytucjom publicznym w optymalizacji zużycia energii i redukcji rachunków. Na blogu dzielę się dobrymi praktykami w tym zakresie. Poruszam m.in. kwestie docieplania budynków, modernizacji oświetlenia czy zarządzania majątkiem w kontekście poprawy efektywności energetycznej

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły