Komunikacja z akcjonariuszami ENERGO-SYSTEM S.A.


Data

Temat

30.09.2020

Zarząd Spółki ENERGO-SYSTEM S.A. z siedzibą w Rzeszowie informuje, iż skierował do akcjonariuszy Spółki PIERWSZE wezwanie do złożenia dokumentów akcji w Spółce, celem przeprowadzenia procesu ich dematerializacji.

Pobierz treść w PDF

19.01.2020

Zarząd Spółki ENERGO-SYSTEM S.A. z siedzibą w Rzeszowie informuje, iż skierował do akcjonariuszy Spółki DRUGIE wezwanie do złożenia dokumentów akcji w Spółce, celem przeprowadzenia procesu ich dematerializacji.

Pobierz treść w PDF

27.11.2020

Zarząd Spółki ENERGO-SYSTEM S.A. z siedzibą w Rzeszowie informuje, iż skierował do akcjonariuszy Spółki TRZECIE wezwanie do złożenia dokumentów akcji w Spółce, celem przeprowadzenia procesu ich dematerializacji.

Pobierz treść w PDF

21.12.2020

Zarząd Spółki ENERGO-SYSTEM S.A. z siedzibą w Rzeszowie informuje, iż skierował do akcjonariuszy Spółki CZWARTE wezwanie do złożenia dokumentów akcji w Spółce, celem przeprowadzenia procesu ich dematerializacji.

Pobierz treść w PDF

19.01.2020

Zarząd Spółki ENERGO-SYSTEM S.A. z siedzibą w Rzeszowie informuje, iż skierował do akcjonariuszy Spółki PIĄTE wezwanie do złożenia dokumentów akcji w Spółce, celem przeprowadzenia procesu ich dematerializacji.

Pobierz treść w PDF